W dość pochmurną, ale ciepłą niedzielę obudziłam się leniwie w swoim rodzinnym mieście- Hrubieszowie. Bardzo lubię tu wracać do rodziców, przyjaciół i znajomych. Ten wyjazd do domu był jednak wyjątkowy, ponieważ miałam okazję poprowadzić swoje pierwsze warsztaty żywieniowe dla młodzieży i dorosłych z Hrubieszowa w ramach działalności nieformalnej grupy Hrubielove, której jestem członkiem :)

12313863_927626633951562_5807179131063618928_n

Poprowadzenie tych warsztatów było przełomowym punktem w mojej działalności, ponieważ po wielu doświadczeniach w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży w szkołach, chciałam wyjść z wiedzą do zwykłych ludzi poza mury szkoły. Uważam, że edukacja żywieniowa jes w dzisiejszych czasach niezbędna i każdy powinien mieć dostęp do rzetelnej wiedzy dietetycznej :)

P1020570

 

Tytuł moich warsztatów brzmi: „Jesteś tym, co jesz- nie jedz szybko, niezdrowo i bezwartościowo”. Na warsztatach poruszamy tematy takie, jak:
– świadome robienie zakupów i korzystanie z etykiet na opakowaniach,
– chemia w żywności,
– profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych,
– pułapki i absurdy żywieniowe,
– żywienie osób aktywnych,
– zapotrzebowanie na kalorie i makroskładniki,

P1020582

Jestem ogromnie szczęśliwa, że zainteresowanie tego typu zajęciami stale rośnie! Już niedługo ruszam z serią warsztatów w wielu innych miastach :) Mam nadzieję, że spotkam się na nich także z Tobą!

collage

P1020558

W sprawie współpracy oraz organizacji warsztatów można kontaktować się ze mną pod adresem: magdalena.hajkiewicz@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Post Navigation