1291x420px-wtc
Największa w Polsce impreza fitnessowa już w najbliższą niedzielę! Najlepsi instruktorzy, świetna atmosfera i mnóstwo pozytywnie zakręconych osób w jednym miejscu na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie :)
Od 25 maja można już zarejestrować się na wybrane przez siebie . Jestem ciekawa Waszych wyborów, na co się zdecydowaliście? :) Najbardziej podoba mi się to, że jednego dnia, w jednym miejscu każdy z nas będzie miał okazję spróbować tak wielu nowych zajęć, których w innych okolicznościach nie dało się zorganizować w ciągu zaledwie doby :)

Moją uwagę najbardziej przyciągnęły zajęcia BODYPUMP®, CrossFit, REEBOK STRETCHING oraz Reebok Spartan SGX. Zajęcia BODYPUMP® to coś, czego nie miałam do tej pory okazji spróbować. Szykuje się niezła zabawa, ponieważ ćwiczeniom siłowym będzie cały czas towarzyszyła muzyka. Do wyboru uczestników będą zróżnicowane ciężary tak, aby każdy poczuł odpowiedni wycisk 😉

Zajęcia BODYPUMP® to pierwsza pozycja na mojej treningowej liście dnia. Mam nadzieję, że zagrzeją mnie wystarczająco do dalszych treningowych wyzwań, ponieważ kolejnym treningiem, na jaki się wybieram jest CrossFit. Formuła tego treningu opiera się na połączeniu ćwiczeń szybkościowo-wytrzymałościowych z jednoczesnym użyciem obciążenia. Za każdym razem trening CrossFit jest nie lada wyzwaniem nawet dla wprawionych w treningowym boju. Przeróżne kombinacje ćwiczeń, zmienne tempo oraz rosnący poziom trudności sprawiają, że każdy trening wyciska z nas absolutnie wszystko! Jeżeli lubisz wyzwania i nie boisz się przesuwać swoich granic wytrzymałości- koniecznie musisz spróbować treningu CrossFit.

Żeby te 10  godzin, spędzonych  na Torze Wyścigów Konnych, nie przypominały jednego wielkiego wycisku, postanowiłam też dać sobie nieco odpocząć na STRETCHING’U :) Jest to dla mnie szczególnie ważny trening ze względu na trenowanie akrobatyki na rurze. Gibkość i elastyczność to nieodłączne elementy wielu figur. Jednak jak już wiele razy podkreślałam, regeneracja to jeden z kluczowych punktów w drodze do wymarzonej formy, a bez rozciągania mięśni jest to praktycznie niemożliwe. Stretching to chwila tylko dla nas i naszego ciała! Jest to swego rodzaju kosmetyka, na którą zasługują nasze zmęczone treningiem mięśnie 😉

Przed wspólnym treningiem finałowym na scenie głównej w moim planie znajduje się jeszcze trening przygotowujący do Spartan Race. Wraz z moim pierwszym startem w biegach z przeszkodami, zakochałam się całkowicie w tej dyscyplinie. Jest to świetna alternatywa dla zwykłego biegania, które często staje się nudne. Mam nadzieję, że dzięki temu treningowi poznam kilka nowych ćwiczeń oraz ich kombinacji tak, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnych startów w Spartan Race :)

Jeśli chodzi o wybór treningów, to nieco ograniczył mnie czas, jednak gdyby Reebok Fitness Camp trwał co najmniej dwa dni chciałabym spróbować jeszcze takich treningów, jak BODYBALANCE®, który jest połączeniem jogi, pilatesu i tai chi, REE House Dance oraz  SH’BAM®, czyli treningów opierająyche się na krokach tanecznych do najnowszych hitów :)
Mam nadzieję, że będziemy się wspólnie świetnie bawić na Reebok Fitness Camp! :)
#reebok #fitnesscamp #bemorehuman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Post Navigation