W dniu 9 listopada 2016 r. miałam przyjemność uczestniczyć w świetnym wydarzeniu, jakim był pokaz nowej kolekcji marki Reebok. Gdybym chciała podsumować to wydarzenie w kilku słowach, byłyby to: przepiękne ubrania, niesamowite modelki i świetna atmosfera :) Zobaczcie sami, w jak świetny sposób została zaprezentowana nowa kolekcja!img_6844Siła jest kobietą! Każdego dnia kobiety na całym świecie udowadniają, że mogą trenować równie intensywnie jak mężczyźni. Dzięki temu mogą czuć się wolne, a jednocześnie rozwijać się w sferze fizycznej, mentalnej i psychicznej. Wolność przejawia się nie tylko w nieograniczonych możliwościach treningu, ale manifestuje się w dowolności wyboru sportowego outfitu, co potwierdzają ambasadorki nowej kolekcji kobiecej marki Reebok – Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska, Karolina Erdmann i Agata Pietroszek.
img_7073img_6782img_6795img_6961

Ćwicząc dajemy z siebie wszystko, każdego dnia przekraczamy swoje granice stając się lepszymi wersją siebie. Przy tym chcemy czuć się i wyglądać kobieco, co manifestujemy swoim sportowym lookiem.

W ten sposób narodził się trend fitness fashion, który z Nowego Jorku rozlał się po całym świecie. Stroje fitnessowe przestały być kojarzone wyłącznie z czarnymi legginsami zakładanymi na trening. Dzisiaj odzież sportowa daje nieograniczone możliwości łączenia kolorów, krojów i stylów, co zauważyli nawet najbardziej znani projektanci podejmując kolaboracje z markami sportowymi czy tworząc swoje autorskie linie sportowo-casualowe. Co równie ważne, trend ten podkreśla niczym nieskrępowaną wolność w wyborze fitnessowego looku, który będzie pasował zarówno jako strój treningowy, na weekendowy spacer czy spotkania ze znajomymi i rodziną

Do tego trendu nawiązuje najnowsza kolekcja kobieca marki Reebok. Ubrania podkreślą naturalne piękno każdej kobiety i jednocześnie zapewnią najwyższy komfort przy najbardziej wymagających treningach. Marka Reebok na sezon jesień-zima 2016 proponuje dwie linie sportowych ubrań –Run Wild i Mix It Up.img_7396Pokaz najnowszej kolekcji był także świetną okazją do spotkania z bardzo inspirującymi osobami, z którymi mamy przyjemność widywać się tylko kilka razy w roku. Miałyśmy także możliwość uczestniczenia we wspólnym treningu jogi, poprowadzonym przez Karolinę Erdmann. Przyznam szczerze, że był to mój pierwszy trening jogi i jestem pełna podziwu dla Karoliny, że w tak ciekawy sposób łączy elementy jogi z bardziej intensywnym treningiem, po którym z czoła spływa pot :)

img_7255img_731620161109_131442 20161109_131608img_20161109_17285020161109_130348

 

Zachęcam Was do obejrzenia i przetestowania ubrań z najnowszej kolekcji Reebok. Są naprawdę śliczne, wygodne, oddychające i idealnie dopasowują się do ciała w trakcie treningu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Post Navigation