IMG_0276

Pamiętaj, że jeśli w pracy, w życiu lub na treningu jest Ci ciężko to znaczy, że zmierzasz w dobrym kierunku :)
Pomyśl!
Zamiast siedzieć wygodnie na kanapie i otwierać kolejną paczkę ciastek możesz przecież robić wspaniałe rzeczy!
– Możesz pójść na swój pierwszy w życiu trening na siłowni po to, aby za trzy miesiące być o 10 kg lżejszym.
– Możesz po raz pierwszy wyjść pobiegać po to, aby za rok stać się maratończykiem.
– Możesz w końcu zabrać całą swoją rodzinę na spacer po to, aby w kolejne wakacje przemierzać z nimi górskie szlaki, które do tej pory były kondycyjnie nieosiągalne.

A co na to inni?
W tym samym czasie znajdą się pewnie osoby, które pierwszego dnia wyśmieją małe obciążenie, które podnosisz na siłowni, będą nabijać się z Twojego stylu biegania, albo będą pukać się w głowę, że zamiast do Mc Donalda wolisz zabrać dzieci na spacer. I wiesz co? Niech się śmieją, bo przeciętność zawsze będzie ściągać ambitnych ludzi w dół. Te same osoby rok później będą pisać, że Twoja sylwetka jest dla nich motywacją, że są pod wrażeniem Twojego debiutu w maratonie, a Twoja rodzina jest wspaniałym wzorem wspólnego spędzania czasu.

Pamiętaj!
Osiągnięcie wymarzonego celu będzie wymagać ogromnej energii, ale wyjście przed szereg pozwala robić rzeczy, o których inni mogliby tylko pomarzyć. Pamiętaj o tym, jeśli któregoś będziesz chciał/chciała się poddać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Post Navigation